UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų

Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekcijos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis.

Modernioje gamykloje sumontuota pažangi įranga leidžia gaminti produktų serijas nuo 30 l – iki 600 l. Šiuo metu sukurta ir gaminama virš 80 produktų, iš kurių 13 yra skirti žmonėms (prekiniai ženklai „INOBIO HUMANICA“, „INOBIO SPORTS“, „INOBIO COSMETICS“).  Rinkai tiekiamos atskiros produktų linijos, skirtos paukščiams, žirgams, smulkiems gyvūnams,  tešmens higienai, nagų priežiūrai. Įmonė eksportuoja savo produkciją į daugiau nei 25 šalis.

Įmonė sertifikuota pagal kokybės vadybos ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001 sistemų standartus. Kosmetikos gamyba atitinka Kosmetikos gamybos praktikos ISO 22716 standartą. Pašarų papildų gamyba 2019 metais sertifikuota pagal  GMP+ standartą.

UAB „Ruvera” gamybos padalinyje įkurta šiuolaikiška produktų vystymo laboratorija. Laboratorijoje atliekami naujų produktų plėtros tyrimai, kuriami ir vystomi galutiniai produktai, optimizuojama esamų gaminių gamybos technologija, iš dalies atliekama produktų kokybės kontrolė. Laboratorijoje naudojama įranga yra pritaikyta įvairios grupės produktų kūrimui ir vystymui.

Aktyviai dalyvaujame bei esame nariai

Šiaulių pramonės ir amatų rūmuose, Šiaulių pramoninkų asociacijoje, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijoje LIKOCHEMA
(nuo 2014 m.), Lietuvos pramonininkų konfederacijoje, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose.

Vizija

Patikimas partneris gaminantis ir tiekiantis inovatyvius produktus, efektyviai išnaudojant turimus gamybinius pajėgumus.

Misija

Būti naudingais partneriams, klientams ir visuomenei tiekiant aukštos kokybės produktus bei tenkinant aplinkosauginius reikalavimus.

Kokybės politika ir tikslai

UAB “Ruvera” vadovybė užtikrina, kad įmonės Kokybės vadybos sistema (KVS) atitinka LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus, ji nuolat gerinama siekiant užtikrinti rezultatyvumą. UAB “Ruvera” įsipareigoja vykdyti visus teisės aktų reikalavimus ir kitus prisiimtus įsipareigojimus.
KVS politika peržiūrima ne rečiau kaip kartą per trejus metus, ji žinoma ir suprantama visiems įmonės darbuotojams bei prieinama visoms suinteresuotoms šalims.

Tikslai
  • Nuolat sekti klientų lūkesčius ir kitų suinteresuotųjų šalių reikalavimus bei juos tenkinti.
  • Pagal klientų poreikius plėsti didmeninės prekybos ir gaminamų produktų asortimentą.
  • Nuolat gerinti gaminamų produktų kokybę.
  • Diegti aplinką tausojančias, didinančias efektyvumą ir našumą technologijas.
  • Kelti darbuotojų kvalifikaciją.

Aplinkos apsaugos politika ir tikslai

UAB “Ruvera” vadovybė užtikrina, kad aplinkos apsaugos vadybos sistema (AAVS) atitinka standarte LST EN ISO 14001:2015 nustatytus reikalavimus, ji nuolat gerinama siekiant užtikrinti rezultatyvumą. UAB „Ruvera“ įsipareigoja apsaugoti aplinką (įskaitant taršos prevenciją) ir įsipareigoja vykdyti teisės aktų reikalavimus ir kitus prisiimtus įsipareigojimus.

Tikslai
  • Diegti aplinką tausojančias, didinančias efektyvumą ir našumą technologijas.
  • Taupiai naudoti gamtinius ir energetinius resursus.
  • Rūšiuoti susidarančias atliekas, pakuotes ir pakuočių atliekas kuo mažiau teršiant aplinką.
Pirkinių krepšelis