Viena pagrindinių įmonės veiklos sričių - pusiau kietų ir skystų produktų, tokių kaip veterinariniai vaistai, medicinos prietaisai, biocidiniai produktai, pašarų papildai ir kosmetika gamyba.

   2018 m. įmonė, plėsdama ir modernizuodama savo veiklą, perkėlė gamybą į naują 2500 m² ploto pastatą. 


    Modernioje gamykloje sumontuota pažangi įranga leidžia gaminti produktų serijas nuo 30 l – iki 600 l. Šiuo metu sukurta ir gaminama virš 80 produktų, iš kurių 13 yra skirti žmonėms (prekiniai ženklai „INOBIO HUMANICA“, „INOBIO SPORTS“, „INOBIO COSMETICS“).  Rinkai tiekiamos atskiros produktų linijos, skirtos paukščiams, žirgams, smulkiems gyvūnams,  tešmens higienai, nagų priežiūrai. Įmonė eksportuoja savo produkciją į daugiau nei 25 šalis.

    Įmonė sertifikuota pagal kokybės vadybos ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001 sistemų standartus. Kosmetikos gamyba atitinka Kosmetikos gamybos praktikos ISO 22716 standartą. Pašarų papildų gamyba 2019 metais sertifikuota pagal  GMP+ standartą.

    UAB "Ruvera" gamybos padalinyje įkurta šiuolaikiška produktų vystymo laboratorija. Laboratorijoje atliekami naujų produktų plėtros tyrimai, kuriami ir vystomi galutiniai produktai, optimizuojama esamų gaminių gamybos technologija, iš dalies atliekama produktų kokybės kontrolė. Laboratorijoje naudojama įranga yra pritaikyta įvairios grupės produktų kūrimui ir vystymui.