MYCOFLET (ARC-9.2_ARC-9.3) - tirpalas odai (aerozolis) - dematofitozės, niežų ir grybelio atvejais, kaip papildoma priemonė

Savybės: Sudėtyje yra labai veiksmingos koloidinio vario nanomolekules, veikiančias visas grybelines infekcijas, taip pat turi antiseptinio poveikio, dėl jame esančio pražangialapės mirtenės (tea tree oil). Bičių pikio ekstraktas apsaugo pažeistas sritis ir paspartina gijimą. Dematofitozė ir grybelis – tai paviršinės grybelinės infekcijos, pažeidžiančios odą ir odos priedus (nagus). Niežai – tai odos liga, kurią sukelia erkės. Ši liga plinta tiesioginio kontakto su sergančiais gyvūnais keliu. Ją paprastai nulemia bloga higiena ir imuninės sistemos sutrikimas. Sergant šia liga atsiranda taškelių pavidalo odos pažeidimai, rausvos papulės, nuplikimas ir šašai.

Naudojimas: Purškite ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną, kol gydoma sritis visiškai užgis. Niežai:  Mycoflet rekomenduojama naudoti kartu su akaricidais. Prieš naudojant pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

Sudėtis: Koloidinio vario nanomolekulės, pražangialapė mirtenė (tea tree, Melaleuca alterbifolia), bičių pikis, tirštinančios ir stabilizuojančios medžiagos.

Pakuotė: 250 ml, 500 ml

Gamintojas: Chemical Iberica (Ispanija)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.