MYOFORTEX (ARC-42_ARC-41) - kačių ir šunų pašarų papildai (tabletės)

Maisto papildas su karnitinu ir taurinu nuo širdies ligų.

Savybės: Karnitinas yra būtinas širdies raumenų ląstelėms, nes jis palengvina daugiagrandžių riebalų rūgščių įėjimą į mitochondrijas. Todėl tai labai svarbu formuojant vidinių ląstelių energiją. Buvo įrodyta jo, kaip maisto papildo, nauda nuo stazinio širdies nepakankamumo ir išsiplėtusių kardiomiopatijų. Jis naudojamas kaip pagalbininkas išsiplėtusioms miokarbiopatijoms gydyti. Jis sumažina miokardo išemijos pavojų šunims. Jis taip pat naudojamas kaip pagalbininkas kepenų lipidosio gydymui.

Taurinas yra naudojamas kaip maisto papildas širdies nepakankamumui ir hipotenzijai mažinti. Yra įrodyta, kad taurino papildai prailgina gyvūnų su kardiomiopatijomis gyvenimo trukmę. Taurinas yra būtinas tinkamai kačių širdies, smegenų ir akių veiklai. Taurino trūkumas gali įtakoti kačių apakimą, centrinės tinklainės degeneraciją, miokardiopatiją ir kačiukų augimo sutrikimą. Taurinas gali būti efektyvus gydant mitybinę miokardiopatiją. Taurinas yra naudingas kaip pagalbininkas gydant smulkių gyvūnų traukulius.

Dozės (katėms ir šunims): Vartoti per burną, šunims ir katėms. 1 tabletė – 10 - čiai kg kūno svorio kas 12 valandų. Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos specialistu.

Sudėtis: L-Karnitinas: 425 mg, Taurinas: 425 mg.

Pakuotė: 30 tablečių, 60 tablečių

Gamintojas: Chemical Iberica (Ispanija)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.