Emulsinis odos tepalas - efektyvi pagalba mastitų ir sutinimų atvejais

Paskirtis: ECOCAMFORA skirtas tik išoriniam naudojimui. Preparatas skirtas galvijams esant odos pažeidimams (įtrūkimams, įbrėžimams, suskilinėjimams). Naudojamas profilaktiškai nuo nepalankių gamtos sąlygų bei kaip pagalbinė priemonė melžiamoms karvėms esant tešmens edemai bei mastitui. Kitiems gyvūnams (ir galvijams) naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų, sąnarių, sausgyslių, odos pažeidimams, ūmiems, poūmiems ar lėtiniems artritams, taip pat gyvulio bendroms fiziologinėms savybėms gerinti.

Paskirties gyvūnai: Galvijai, žirgai, kiaulės, šunys, katės ir kt.

Savybės: Tepalas vėsina ir nuskausmina uždegimo vietą. Pasižymi drėkinančiomis ir odą atgaivinančiomis savybėmis. ECOCAMFORA mažina audinių pabrinkimą ir slopina uždegiminę reakciją, valo žaizdą. Tepalas teigiamai veikia kraujo apytaką odoje ir raumenyse, veikia švelniai ir nedirgina odos.

Sudėtis: Kamparas, metilo salicilatas, karbamidas, vazelinas, vanduo.

Naudojimas (dozės): ECOCAMFORA rekomenduojamas naudoti 2-3 kartus per dieną. Tepalas tepamas ant pažeistų odos vietų. Melžiamoms karvėms ECOCAMFORA rekomenduojamas naudoti iki melžimo likus 6 val., arba tuoj po melžimo.

Įspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

Išlauka: Išlauka netaikoma.

Pakuotė: Plastikiniai indeliai po 250 g, kibirėliai po 1 kg, buteliai po 2,4 kg.

Gamintojas: UAB "Ruvera", Lietuva

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.