Diaralis - dietinis pašarų papildas, skirtas vandens ir elektrolitų pusiausvyrai stabilizuoti ir fiziologiniam virškinimui gerinti

Pagrindinės pašaro maistinės savybės: vyrauja elektrolitai: natris, kalis ir chloridai; lengvai virškinami angliavandeniai. Atstato skysčių balansą veršeliams, turintiems žarnyno veiklos sutrikimų ir užtikrina jų greitą pasveikimą. Naudoti pasirodžius pirmiesiems virškinimo veiklos sutrikimams ar esant viduriavimui.

Savybės:

  • Atstato vandens ir elektrolitų balansą
  • Stabilizuoja ir gerina virškinimą
  • Absorbuoja ir šalina toksinus iš virškinamojo trakto
  • Efektyvi pagalba kovoje su Escherichia coli, Salmonella ir Clostridium genties mikroorganizmais
  • Veikia kaip prebiotikas
  • Stiprina imuninę sistemą

Sudėtinių dalių veikimas:
Gysločių sėklų luobelės – žarnyne absorbuoja vandenį (sudėtyje yra tirpių skaidulų, todėl kontaktuodama su vandeniu luobelė gali padidėti net 10 kartų.), reguliuoja tuštinimąsi bei padeda išvalyti virškinamąjį traktą nuo toksinų. Be to, kaip prebiotikas, yra maitinamoji terpė gerajai žarnyno mikroflorai.
Bentonitas – pasižymi žarnyną valančiomis ir kenksmingas medžiagas šalinančiomis savybėmis. Absorbuoja toksinus, sunkiuosius metalus, atkuria virškinamojo trakto mikrofloros pusiausvyrą, gerina maisto medžiagų pasisavinimą, stiprina imuninę sistemą.
Natrio chloridas, kalio chloridas – pasižymi skysčius atstatančiu ir detoksikuojančiu poveikiu. Tai yra pagrindinės druskos, reguliuojančios vandens pasiskirstymą ir elektrolitų pusiausvyrą organizme. Taip pat, šios druskos palaiko osmosinį slėgį skysčiuose bei rūgščių–šarmų balansą gyvūno organizme. Veršeliams viduriuojant prarandama daug vandens ir elektrolitų. Trūkstant šių elementų veršeliams prasideda dehidratacija (skysčių netekimas).
Dekstrozė – aprūpina energija ir padidina natrio absorbciją žarnose. Jai tenka pagrindinis vaidmuo pernešant papildomas druskas ir vandenį į ląsteles.
Raudonėlių eterinis aliejus – augimo skatintojas (gerina virškinimą ir atstato virškinimo trakto mikroflorą, pagerina pašaro įsisavinamą ir padidina jo suvartojimą). Pasižymi stipriu antimikrobiniu, antiparazitiniu veikimu, stiprina imuninę sistemą.

Paskirties gyvūnai: veršeliai

Naudojimo rekomendacijos: Pasirodžius pirmiesiems virškinimo sutrikimo simptomams ar esant viduriavimui, sušerti veršeliui švirkšto turinį sušvirkščiant ant liežuvio pagrindo. Rekomenduojamas naudoti po vieno švirkšto turinį kartą per dieną, 1-3 dienas iš eilės. Naudojimo paskirtis: esant virškinimo sutrikimų (viduriavimo) rizikai, ar jų metu, arba sveikstant. Prieš naudojant ar norint pratęsti naudojimo laiką rekomenduojama pasitarti su veterinarijos specialistu.

Sudėtis: saulėgrąžų aliejus, gysločių sėklų luobelės (25 %), augalinis aliejus, dekstrozė, natrio chloridas, kalio chloridas.

Analitinės sudedamosios dalys:
Analitinės sudedamosios dalys (%): žali baltymai – 1,50 %, žali pelenai – 6,37 %, žalia ląsteliena – 1,70 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 62,2 %, natris – 0,91 %, kalis – 0,39 %, chloridai – 2,78 %, drėgnis – 4,37 %, pelenai netirpūs druskos rūgštyje – 1,04 %.
Priedai (g/kg): Jusliniai priedai: raudonėlių eterinis aliejus – 22 g/kg. Zootechniniai priedai: bentonitas (1m558i) – 17 g/kg.

Pakuotė: 20 ml vienkartiniai švirkštai, dėžutėje po 12 vnt.

Gamintojas: UAB “RUVERA, Lietuva

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.