Gelis su alavijų ir kaštonų ekstraktais - pagalba edemų ir kraujotakos sutrikimų atvejais

Paskirtis: ALOEGEL skirtas tik išoriniam naudojimui. Preparatas skirtas naudoti odos ir poodinės kraujotakos sutrikimų ir edemų atvejais. Karvėms preparatas skirtas mastito pažeistiems audiniams atstatyti ir tešmens kraujotakai pagerinti. Kitiem gyvūnams gali būti naudojamas trauminių pažeidimų tęstinei prieţiūrai ir uždegimams.

Paskirties gyvūnai: Galvijai, žirgai, kiaulės, šunys, katės ir kt.

Savybės: Gelis su alavijų ir kaštonų ekstraktu užteptas ant odos nuskausmina ir kryptingai veikia į uždegiminį židinį. Sudėtyje esantis kaštonų ekstraktas gerina kraujo cirkuliaciją, taip mažina edemas ir atsistato audinių mityba. Tolimesniame uždegimo mažinimo ir audinių atstatymo procese dalyvauja metilo salicilatas bei visa gausybė augaliniuose ekstraktuose ir eteriniuose aliejuose esančių komponentų.

Sudėtis: Kaštonų ekstraktas, alavijų ekstraktas, kamparas, metilo salicilatas, karbamidas, vanduo, izopropilo spiritas, propilenglikolis, trietanolaminas, karbomeras.

Naudojimas (dozės): ALOEGEL pamasažuojant įtrinamas reikiamose vietose 2-4 kartus per dieną. Melžiamoms karvėms naudoti po melžimo.

Įspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

Išlauka: Išlauka netaikoma.

Pakuotė: Plastikinės tūbos po 180 g, buteliai po 450 g, 900 g.

Gamintojas: UAB "Ruvera", Lietuva

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.