Siūlome platų produktų pasirinkimą kurį pritaikysime pagal jūsų poreikius

Moderni gamykla

Modernioje gamykloje sumontuota pažangi įranga leidžia gaminti produktų serijas nuo 30 l – iki 600 l

Sertifikuota gamyba

Įmonė atitinka kokybės vadybos ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001 sistemų standartus

80 gaminamų produktų

Šiuo metu sukurta ir gaminama virš 80 produktų, iš kurių 13 yra skirti žmonėms (prekiniai ženklai „INOBIO HUMANICA“, „INOBIO SPORTS“, „INOBIO COSMETICS“)

Produktų vystymo laboratorija

Laboratorijoje atliekami naujų produktų plėtros tyrimai, kuriami ir vystomi galutiniai produktai, optimizuojama esamų gaminių gamybos technologija, iš dalies atliekama produktų kokybės kontrolė

Pažangi įranga ir 80
gaminamų produktų

Modernioje gamykloje sumontuota pažangi įranga leidžia gaminti produktų serijas nuo 30 l – iki 600 l. Šiuo metu sukurta ir gaminama virš 80 produktų, iš kurių 13 yra skirti žmonėms (prekiniai ženklai „INOBIO HUMANICA“, „INOBIO SPORTS“, „INOBIO COSMETICS“). Rinkai tiekiamos atskiros produktų linijos, skirtos paukščiams, žirgams, smulkiems gyvūnams, tešmens higienai, nagų priežiūrai. Įmonė eksportuoja savo produkciją į daugiau nei 25 šalis.

Moderni 2500 m²
ploto gamykla

Viena pagrindinių įmonės veiklos sričių – pusiau kietų ir skystų produktų, tokių kaip veterinariniai vaistai, medicinos prietaisai, biocidiniai produktai, pašarų papildai ir kosmetika gamyba. 2018 m. įmonė, plėsdama ir modernizuodama savo veiklą, perkėlė gamybą į naują 2500 m² ploto pastatą.

Sertifikatai

Įmonė sertifikuota pagal kokybės vadybos ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001 sistemų standartus. Kosmetikos gamyba atitinka Kosmetikos gamybos praktikos ISO 22716 standartą.

ISO
9001

Kokybės vadybos standartas

ISO
14001

Aplinkos apsaugos vadybos standartas

ISO
22716

Kosmetikos gamybos praktikos standartas

Pirkinių krepšelis